• Možnost koupě v různých etapách výstavby
  • Funkčnost a maximální využití vnitřních prostor
  • Orientace umožňující využití přírodních zdrojů
  • Koupě ještě před plánovaným navýšením daní
  • Použití nejkvalitnějších stavebních materiálů

Moderní nízkoenergetické řadové rodinné domy H2 - H8 s pozemkem o rozloze 378 m2, užitnou plochou 167 m2 a dispozicemi 5+1 nebo jedinečný dům H1 s pozemkem o rozloze 725 m2, užitnou plochou 187 m2 a dispozicemi 6+1 nabízí pohodlné bydlení za velmi zajímavé ceny. Určitě oceníte lokalitu s krásným výhledem na mikulovský zámek a Sv. kopeček.

HRUBÁ STAVBA

Kanalizace, elektřina, voda, základová deska, zdivo, stropy, schodiště, střecha, komín pro tuhá paliva, izolace základů a zdiva, příprava na připojení krbu, kompletní uzemnění domu, oplocení pozemku pletivem, stavební dokumentace.

DŮM PŘED DOKONČENÍM

Kanalizace, elektřina, voda, základová deska, zdivo, stropy, schodiště, střecha, komín pro tuhá paliva, izolace základů, podlahy, zdiva a podkroví, povrchová úprava stěn, sádrokartonové podhledy, zateplení fasády vč. silikonové omítky, dřevěný designový obklad, soklový designový obklad, litá anhydritová podlaha, povrchová příprava betonového schodiště na pokládku, vyspádovaný betonový potěr v garáži, plastové dveře a okna vč. vnitřních a venkovních parapetů, garážová vrata, příprava na připojení krbu, příprava rozvodů elektřiny a vody dle typového návrhu kuchyně, kompletní elektrické rozvody, TV rozvody pro každý pokoj, UTP datový kabel pro internet pro všechny pokoje, kompletní uzemnění domu, elektrokotel a expanzomat, podlahové teplovodní vytápění, bojler, radiátor v garáži, kompletní rozvody vody, zahradní ventily, venkovní terénní úpravy, úprava přístupové komunikace k domu a zahradní terasy, oplocení pozemku pletivem, stavební dokumentace.

DŮM NA KLÍČ – KOMFORT

Kanalizace, elektřina, voda, základová deska, zdivo, stropy, schodiště, střecha, komín pro tuhá paliva, izolace základů, podlahy, zdiva a podkroví, povrchová úprava stěn, sádrokartonové podhledy, malby, zateplení fasády vč. silikonové omítky, dřevěný designový obklad, soklový designový obklad, litá anhydritová podlaha, finální povrchová vrstva podlah vč. schodiště a garáže, plastové dveře a okna vč. vnitřních a venkovních parapetů, garážová vrata, dveře s obložkami a zárubněmi, kování, půdní výlez (pouze u domu H1), sanitární zařízení koupelen a WC (umyvadla, sprchový kout, vana, baterie, klozet, apod.), příprava na připojení krbu, příprava rozvodů elektřiny a vody dle typového návrhu kuchyně, kompletní elektrické rozvody, TV rozvody pro každý pokoj, UTP datový kabel pro internet pro všechny pokoje, kompletní uzemnění domu, zásuvky a vypínače dle vzorníku ABB, elektrokotel a expanzomat, podlahové teplovodní vytápění, bojler, radiátor v garáži, kompletní rozvody vody, zahradní ventily, venkovní terénní úpravy, úprava přístupové komunikace k domu a zahradní terasy, oplocení pozemku pletivem, stavební dokumentace.